MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9366315
nr 936 6315
Byrå
20-tal, längd: 95 cm, djup: 47 cm, höjd: 79 cm
Kondition: fanerskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:12:38
26/1 18:07:32